Правила користування сторінкою

    ТОВ КУА АПФ "Мізуш Ассет Менеджмент Україна" не несе ніякої відповідальності за Ваші можливі втрати або збиток, що виник у результаті використання даної Інтернет-Сторінки, або також, якщо запропонована на цій домашній інтернет-сторінці послуга виявилася недоступною. Представлена на домашній інтернет-сторінці інформація отримана з надійних джерел, у той же самий час, Ви самі повинні оцінити доцільність використання цієї інформації. Інформація, розміщена на домашній інтернет-сторінці, має відношення до моменту її публікації, і може бути змінена без попереднього попередження.

    Інформація, розміщена на домашній інтернет-сторінці, носить інформаційний характер, її використання не створює юридичних відносин між ТОВ КУА АПФ "Мізуш Ассет Менеджмент Україна" і користувачем. Дану інформацію не можна розглядати як пропозиція або рекомендації про придбання або використання згаданих на домашньої інтернет-сторінці продуктів або послуг.

    ТОВ КУА АПФ "Мізуш Ассет Менеджмент Україна" не відповідає за зміст інших інтернет-сторінок, пов'язаних з даною домашньою Інтернет-Сторінкою.