Інвесторам ПІФ «Цитаделе фонд Української Нерухомості» ЗНВ

18.12.2014

Шановні інвестори!

Ліквідаційна комісія ПІФ "Цитаделе Фонд Української Нерухомості" ЗНВ (далі – Фонд) повідомляє Вас про те, що заплановані раніше на 19 грудня 2014 року та 22 грудня 2014 року аукціони з продажу активів Фонду не відбудуться. В відповідності з регламентом аукціону заявки на участь в аукціоні могли бути подані до 15 грудня 2014 року, але у вказані строки не було отримано жодної заявки.

Відсутність заявок на участь в аукціонах може бути пояснена складною політичною ситуацією в Україні в цілому і відсутністю платоспроможного попиту на ринку нерухомості Україні зокрема.

Як вам відомо, завершити ліквідацію Фонду планувалося до 31 грудня 2014 року, та проведення аукціону уявлялося можливістю виконати процедуру ліквідації Фонду у встановлені і узгоджені з інвесторами терміни. Проте, не дивлячись на всі вжиті Ліквідаційною комісією Фонду дії, з незалежних від Ліквідаційної комісії обставинам аукціон не відбувся.

В даний час Ліквідаційною комісією Фонду розробляється план подальших дій з ліквідації Фонду в ситуації, що склалася. Про подальші дії вам буде повідомлено окремо.

З повагою,
Ліквідаційна комісія
ПІФ «Цитаделе Фонд Української Нерухомості» ЗНВ